موسسه آموزش عالی آرمان رضوی
icon
صفحه اصلی مدیریت و معاونت ها صندوق رفاه دانشجویی پرتال دانشجویان پرتال اساتید گروه های آموزشی گالری تصاویر درباره موسسه ارتباط با ما

 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  سمینار تخصصی راه های موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد برگزار شد:


  این سمینار در تاریخ ۲۷/۵/۱۳۹۸ باحضور جناب آقای دکتر جواد آرین منش (معاونت محترم پژوهشی مؤسسه )، آقای دکتر احسان پور اسماعیل (مدیریت محترم پژوهشی مؤسسه) و سرکار خانم حانیه خوش (رتبه ۷ آزمون کارشناسی ارشد بالینی و رتبه ۳روانشناسی عمومی) و هم چنین همراهی جمعی از دانشجویان مؤسسه برگزار شد.

 • مهم ترین مباحثی که در این نشست بررسی شدبه شرح زیر است:
  • این سمینار با سخنان آقای دکتر احسان پوراسماعیل با مضمون "چگونه می توانیم رتبة برتر در کنکور کارشناسی ارشد را بدست آوریم؟" شروع شد. ایشان در ضمن سخنان خود به مؤلفه هایی مؤثر از قبیل: هدف گزاری، برنامه ریزی دقیق، شناخت منابع صحیح برای مطالعه، تغذیة صحیح، خواب کافی و ورزش نشاط آور و تفریح برای کسب رتبه دلخواه اشاره نمود.
  • در ادامه خانم حانیه خوش به تجربیات خود در این زمینه اشاره کرد. ایشان ابتدا هدف گزاری را مهم ترین مؤلفه در کسب رتبة برتر در کنکور معرفی کرد و از تحقیق و تعیین گرایش مدنظر برای هر فرد، و در نهایت شروع به موقع مطالعة کتاب به عنوان عامل موفقیت خود یاد کرد؛ وی هم چنین از مطالعة مستمر و مهارت تست زنی به عنوان مؤلفه های مهم دیگر سخن گفت. وی افزود صحیح ترین شیوة مطالعه، انتخاب حداقل دو کتاب بطور همزمان است؛ ایشان در پایان منابع مناسب را برای مطالعه تمام کتب و هم چنین عناوین کتاب های تست زنی را برای علاقه مندان کسب رتبه برتر معرفی کردند.
  • در پایان این سمینار آقای دکتر جواد آرین منش، ضمن تبریک به خانم حانیه خوش، حضور دانشجویان حاضر در این سمینار را دلیلی بر علاقه و انگیزه برای کسب رتبه برتر در آزمون کارشناسی ارشد دانست. ایشان، اراده و انگیزة فردی را اساسی ترین عامل در کسب رتبة دلخواه معرفی کرد و از نقش اساتید به عنوان صرفاً راهنما یاد کرد.
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها