موسسه آموزش عالی آرمان رضوی
icon
صفحه اصلی مدیریت و معاونت ها صندوق رفاه دانشجویی پرتال دانشجویان پرتال اساتید گروه های آموزشی گالری تصاویر درباره موسسه ارتباط با ما

 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  اطلاعیه وام شهریه


  اطلاعیه مرحله دوم وام شهریه دانشجویی درنیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷

 • بسمه تعالی
  با سلام و ادای احترام به کلیه دانشجویان خوب و ارجمند ، اطلاعیه مرحله دوم وام شهریه دانشجویی درنیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 برابر آخرین شیوه نامه ارسالی توسط صندوق رفاه دانشجویی به شماره 130/18180 مورخه 97/10/29 با شرایط جدید به شرح ذیل به اطلاع کلیه دانشجویان می رسد.
  1 -برابر شیوه نامه فوق و آیین نامه شماره 130/9542 مورخه 97/06/27 صندوق رفاه دانشجویی ، وام شهریه دانشجویی صرفا به دانشجویان مستعد کم بضاعت تعلق می گیرد.
  2 -دانشجویان متقاضی از تاریخ 97/11/01 تا 97/12/27فرصت دارند با مراجعه به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویی(فازدو)(http://bp.swf.ir/) نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
  3- برابر آیین نامه فوق پس از ثبت تقاضا و تایید آموزش و معاونت دانشجویی موسسه ، لیست متقاضیان توسط صندوق رفاه دانشجویی به نزدیکترین شعبه صندوق قرض الحسنه مهر ایران ارسال خواهد شد و پس از وصول پیامک ارسالی صندوق،دانشجویان باید با مراجعه به شعبه این صندوق در مشهد نسبت به اخذ وام برابر ضوابط آن اقدام نمایند.
  4 – اقدامات لازم برای اخذ وام از صندوق قرض الحسنه مهر ایران:
  -- افتتاح حساب قرض الحسنه به مبلغ 300/000 ریال نزد صندوق .
  -- تکمیل فرمهای تقاضای وام ، قرار داد ، مربوط به دانشجو و ضامن.
  -- تکمیل فرم تفویض اختیار به بانک مبنی برحق برداشت مبلغ وام از حساب دانشجو و پرداخت به حساب موسسه.
  5-مدارک مورد نیاز :
  -- دانشجو : تکمیل فرمها ، ارایه اصل و کپی کارت ملی ، شناسنامه و کارت دانشجویی
  -- ضامن : ارائه اصل و کپی کارت ملی، شناسنامه، چک ضمانت و یاحکم حقوقی و گواهی کسر از حقوق از اداره مربوطه ( برای کارمندان ) یا ارائه پروانه کسب و مدارک سکونت در محل و چک ضمانت ( برای مشاغل آزاد)
  تبصره : مراجعه به بانک و افتتاح حساب و ارائه ضامن فقط برای یک مرتبه در اولین مرحله اخذ وام بوده و برای ترمهای بعدی فقط ثبت نام و تقاضا در سامانه دانشجویی کافی است و مراحل بعدی به صورت طبیعی طی خواهد شد و نیاز به مراجعه به صندوق قرض الحسنه مهر ایران نسیت.
  6 - میزان وام شهریه دانشجویی 5/000/000 ریال برای هر ترم ( در سقف ترمهای مجاز ) و در قالب قرض الحسنه دانشجویی با سود سه در صد می باشد و در صورت انصراف از تحصیل یا توقف تحصیلات به هر دلیل که باشد، پرداخت وام متوقف خواهد شد.
  7 – باز پرداخت وام دریافتی (با انتخاب دانشجو بلافاصله پس از پایان تحصیلات، و یا تنفس 20 یا 24 ماهه ) ، در 24 قسط خواهد بود. طبیعی است سود 3%برای تمام مدت دریافت وام و ایام توقف محاسبه و به اصل وام افزوده خواهد شد.و در صورت عدم پرداخت اقساط جرایم مربوطه برابر قوانین بانک مرکزی به اصل وام افزوده خواهد شد.
  دانشجویان ارجمند در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به معاونت فرهنگی ، دانشجویی مراجعه نمایند. معاونت فرهنگی ، دانشجویی

  آدرس پرتال دانشجويي صندوق رفاه ( http://bp.swf.ir/)
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها