موسسه آموزش عالی آرمان رضوی
icon
صفحه اصلی مدیریت و معاونت ها صندوق رفاه دانشجویی پرتال دانشجویان پرتال اساتید گروه های آموزشی گالری تصاویر درباره موسسه ارتباط با ما

 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
  تعداد نظر :(#)

  آغاز بکار مرکز آموزش های آزاد آرمان


  مرکز آموزش های آزاد آرمان موسسه آموزش عالی آرمان رضوی با حضوراساتید و دانشجویان و با سخنان آقای آرین منش رئیس هیأت امناء و معاون آموزشی و پژوهشی و سرکار خانم دکتر زهره سپهری شاملو عضو هیأت مؤسس دانشگاه آغاز به کار کرد.

 • مرکز آموزش های آزاد آرمان موسسه آموزش عالی آرمان رضوی با حضوراساتید و دانشجویان و با سخنان آقای آرین منش رئیس هیأت امناء و معاون آموزشی و پژوهشی و سرکار خانم دکتر زهره سپهری شاملو عضو هیأت مؤسس دانشگاه آغاز به کار کرد.
  آرین منش هدف از تأسیس این مرکز را تأمین نیاز های جامعه، توانمند سازی فارغ التحصیلان، ارائه آموزشهای کاربردی و تکمیل آموزش های ارائه شده به دانشجویان عنوان کرد و آمادگی مرکز را برای ارائه آموزش های ضمن خدمت به کارکنان دستگاه های اجرایی ، برگزاری همایش ها و سمینار ها ، کارگاه های آموزشی با ارائه مدارک و گواهینامه های معتبر زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری بیان کرد.
  سپس خانم دکتر سپهری شاملو سخنان خود را با عنوان « شاید امسال به دیدار خودم هم بروم » به ابعاد خودشناسی از نگاه روانشناسی و جامعه شناسی و لزوم بهره گیری از فرصت ها و داشتن برنامه بیان کرد که شدیدا مورد استقبال حاضران قرار گرفت.
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها