موسسه آموزش عالی آرمان رضوی
icon
صفحه اصلی مدیریت و معاونت ها صندوق رفاه پرتال دانشجویان پرتال اساتید آموزش مجازی گروه های آموزشی گالری درباره ما ارتباط با ما
تاریخچه
اساس نامه
سند چشم انداز


تاریخچه
موسسه آموزش عالی آرمان رضوی با اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۹۲ تاسیس و در همان سال با پذیرش دانشجو در سه رشته کاردانی امور مالی و مالیاتی و کارشناسی رشته تربیت معلم قران کریم و حسابداری فعالیت خود را آغاز نمود .
توجه به کیفیت و استانداردهای آموزشی و حفظ ارزشها در جهت تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد مد نظر و سرلوحه کار و برنامه ها قرار گرفت و در همین زمان اندکی که از تاسیس موسسه می گذرد ، با افتخار می توان ادعا کرد که پیشرفتهای خوبی در ابعاد ارکان موسسه ،کیفیت آموزشی ،جذب اعضای هیئت علمی ،آماده سازی فضا و امکانات آموزشی ، وفعالیتهای فرهنگی و فوق برنامه صورت گرفته است .
اهداف تاسیس
موسسه آموزش عالی آرمان رضوی به همت و تلاش هیئت موسس متشکل از جمعی از اساتید با سابقه دانشگاه و مدیران با تجربه کشور و با اهداف زیر تاسیس گردید .
. کمک به ارتقای سطح فرهنگ و دانش جامعه
.مشارکت در تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور
. مشارکت در توسعه و گسترش آموزش عالی ،پژوهش و فناوری کشور
. کمک به افزایش ظرفیت دانشجوئی استان خراسان رضوی ومشهد مقدس
. استفاده از ظرفیتهای استان خراسان رضوی در توسعه آموزش عالی
. به کارگیری دانش و تجربه دانشگاهی و مدیریتی وسوابق پارلمانی اعضای هیئت موسس در جهت کمک به پیشبرد سیاستها و برنامه های آموزش عالی کشور
چشم انداز
با استعانت از عنایات و یاری پروردگار و با همت و تلاش هیئت موسس ،هیات امنا ،اساتید مکرم و کارکنان دلسوز موسسه و حمایتهای وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری ، مسئولین محترم استان ، چشم اندازی به صورت زیر در یک برنامه پنجساله برای موسسه تعریف و در طرح جامع ارائه شده است .
ایجاد دانشگاهی غیر دولتی و با کیفیتی بالا ،فعال در زمینه های گوناگون در مقاطع کاردانی ،کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و برخوردار از اعضای هیئت علمی برجسته و امکانات آموزشی مطلوب و فعال در عرصه علوم انسانی وتولید علم وفناوری .